LOXONE - Inteligentní domácnost

Pro všechny případy, že byste chtěli číst dále a vědět, co vše LOXONE umí bude lepší, když po zkrácené verzi představovaní použijete mobilní telefon a zavoláte na 774 040 471.         Domluvíme si schůzku přímo u vás v domě, či zatím nad projektem a nad vašimi představami.

Zvažujete chytrý dům či byt?

Rádi vám představíme všechny možnosti systému Loxone a zdarma navrhneme ideální řešení pro vaše potřeby a možnosti. 

Inteligentní osvětlení

Světlo výrazně ovlivňuje orientaci a estetiku, ale má zároveň výrazný vliv na naše zdraví, náladu a produktivitu.
Správná volba světelného zdroje, jeho barvy a intenzity je klíčem k úspěchu.
Loxone dokáže integrovat různé světelné zdroje a vzájemně je kombinovat.

Vaše světla ví, co mají dělat

V chytrém domě světla ví, jestli a jak mají svítit. Když vstoupíte do místnosti, kde je tma, rozsvítí základní světlo. Když odejdete, sama zhasnou. Když ale spíte, svítí pouze tak, aby nikoho neoslnila. Stačí sundat nohu z postele. Ve většině případů se o ně nemusíte vůbec starat.

Automatizace stínění

Vaše stínění dokáže mnohem více než jen chránit před sluncem.
Stínění řízené systémem Loxone funguje automaticky, dokáže se přizpůsobovat aktuálním povětrnostním podmínkám a zajišťuje maximální soukromí v domácnostech, firmách i komerčních prostorách.

Inteligentní řízení vnitřního klima

Perfektní teplota díky inteligentnímu vytápění, chlazení a rekuperaci.

Perfektní teplota a kvalita vzduchu po celý den. S Loxone je to hračka! Díky dokonalé souhře technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace a automatizovaná stínicí technika.


Optimální klima v různých místnostech

Každá místnost slouží k jinému účelu. Z těchto důvodů doporučujeme nastavit různé teploty a úrovně vlhkosti pro každou místnost zvlášť. Pro spánek je vhodnější chladnější teplota okolo 18 °C. V koupelně naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacím pokoji 21,5 °C. Teploty v jednotlivých místnostech je možné přizpůsobit vašemu dennímu režimu a systém už se o vše postará sám.

př. Režim učení
Pokud chcete mít ráno v 7:00 vyhřátou koupelnu na 23 °C, systém sám vyhodnotí vnitřní a vnější podmínky. Na základě předchozí zkušenosti spustí vytápění v přesný čas tak, aby stihl místnost vytopit. Stejně tak to funguje například v letních tropických dnech, kdy vám Loxone dům včas vychladí a vy se již o nic nemusíte starat.

Multiroom audio

Multiroom audio vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.

Energie

S Loxone budete mít vždy přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.

Zabezpečení

S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.

Přístup

Navrhněte si řízení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.

Sauna

Užijte si dokonalé domácí wellness se vzdáleným ovládáním sauny, které propojuje světelné nálady a hudbu. Na nic zbytečně nečekejte a získejte více času na odpočinek.

Bazén

Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone, a ještě zajistí bezpečí dětí.

Vytvořte si webové stránky zdarma!