JABLOTRON 

- rozděleno ALARMY / TOPENÍ

Chraňte majetek alarmy společnosti JABLOTRON

  • Již 20 let instaluji alarmy JABLOTRON v okolí Mladé Boleslavi, Jičína, Nymburka, Turnova, ale pokud je zájem z větší dálky, vyrazíme. Máme instalace v Mělníku, Lázně Bělohrad, Lázně Kundratice.
  • Kvalitním alarmem zajistíte nejenom svůj klidy, ale majetek a třeba i chod domácnosti. 
  • Veškeré systémy propojuji na pult PCO
  • Účastním se pravidelných školení, kde získáváme certifikace k instalacím.

ALARMY 

převzato z webu Jablotron.cz

Bezpečnostní alarm JABLOTRON 100+

JABLOTRON 100+ je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Snadné ovládání

Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100+ první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

​​​Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100+ umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

Dostupný odkudkoliv

Ke svému alarmu JABLOTRON 100+ se dostanete díky bezplatné aplikaci MyJABLOTRON z vašeho chytrého telefonu nebo počítače odkudkoliv. Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

​​​Celková ochrana na 3 měsíce zdarma

S montáží nového alarmu JABLOTRON 100+ dostáváte automaticky dotaci na 3 měsíce služby Celkové ochrany zdarma. Zcela bez závazků se tak můžete přesvědčit, co znamená skutečný pocit bezpečí.

​​​Videoverifikační IP kamery

Kamery jsou součástí zabezpečovacího systému JABLOTRON 100+ a automaticky reagují na jeho stav, ať už jde o poplach, zajištění nebo odjištění objektu. Uživatel z každé události obdrží minutový záznam, který je dostupný v aplikaci MyJABLOTRON. Může tak situaci okamžitě ověřit. Kromě toho má k dispozici i živý náhled z kamery a službu vícedenního záznamu, když odjíždí pryč. Celý systém lze navíc připojit na Bezpečnostní centrum, jehož operátoři se o vše postarají.

​Multifunkční použití

JABLOTRON 100+ vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Kromě profesionálního zabezpečení nabízí i unikátní domovní automatizaci . Ovládejte dálkově svůj dům, chatu či firmu a využijte možnosti špičkové techniky naplno!

TOPENÍ

Systém JABLOTRON JA 100+ umí ovládat i Vaše topení pomocí termostatů, termostatických hlav atd.
Ovládání topení pomocí termostatických hlav HEAD 150N .

​​

Vytvořte si webové stránky zdarma!